راهکار ها


خدمات چت بات هوشمند روتیک بر بستر کدام نرم افزار های پیام رسان فعال می‌باشد؟

blog

خدمات چت بات هوشمند روتیک بر بستر کدام نرم افزار های پیام رسان فعال می‌باشد؟

با صد تومن مشتری راه بنداز

اگر شما همین امروز تصمیم گرفته‌اید تا نیازی اساسی در سازمان خود را برای همیشه حل و فصل کنید، ما در روتیک راهکارهای جالبی برای شما خواهیم داشت. از مدتها پیش ارتباط با کاربر یک دغدغه‌ی عمومی بود و امروز به لطف ابزارهای چت و نرم افزارهای مکالمه‌ی داخلی و خارجی این نیاز تا حدود زیادی حل و فصل شده است. اما هنوز هم این مسئله آنطور که باید نتوانسته به طور واقعی و کارآمد نیازهای یک سازمان را پوشش دهد. ما به زیر ساختی ترکیب شده از نیروی انسانی و هوش مصنوعی نیازمندیم تا بتوانیم در قالب چت بات هوشمتد یا چت باکس‌های راه اندازی شده در وب سایت خود همواره به کاربرانمان پاسخگو باشیم.

در این لحظه دو سوال مطرح میگردد؟

  1. در کدام شبکه ها قادر به پاسخگویی هستیم.
  2. تا چه میزان توان پاسخگویی در منابع انسانی ما وجود دارد.

روتیک با ایجاد زیر ساختی مبتنی بر شبکه های اجتماعی مطرح چون پیامرسان  بله و تلگرام در کنار آمادگی کامل برای اتصال وب سایت شما به چت باکس هایی چون گفتینو ، رای چت و Crisp و غیره، میتواند هفت روز هفته و در تمام طول روز به کاربران ورودی وب سایت شما پاسخ دهی نماید.

با توجه به اینکه ممکن است سیستم یادگیرنده نیازمند یادگیری موارد جدید باشد، حالتی فراهم شده تا شما به محض حصول اطلاع از عدم توان ربات در پاسخ به کاربرانتان، خودتان اقدام به پاسخگویی کنید. به این شکل تیم شما کمتر مشغول موارد و سوالات پیش پا افتاده شده و عمده ی سوالات و نیازهای اولیه توسط ربات به راحتی پاسخگویی خواهند شد.

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به ارتباط با ما در خصوص راهکار های سازمانی ، به این صفحه مراجعه کنید.

در حال حاضر ما بر بستر پیام رسان بله، کریسپ و تلگرام تمام خدمات را پوشش میدهیم. به زودی بر بستر سایر نرم افزار ها و چت بامس های معتبر داخلی و خارجی نیز فعال خواهیم بود.

همه نظرات

نظری یافت نشد!

پیامی ارسال کنید