مناسبت ها


هفته جهانی ناشنوایان خجسته باد !

blog

هفته جهانی ناشنوایان خجسته باد !

با صد تومن مشتری راه بنداز

ناشنوایان گرچه نمی توانند با گوشهایشان بشنوند، اما با هزاران دریافت قلبی عواطفی را می شنوند که دیگران قادر به شنیدن آنها نیستند.
در حال حاضر 520 هزار ناشنوا و نیمه‌شنوا در ایران زندگی می‌کنند؛ که سالانه حدود 1400 ناشنوای عمیق در کشور متولد می شود که با مشاوره های ژنتیک حداقل نیمی از این آمار را می توان کنترل کرد.(خبر آنلاین) مهمترین مشکل این قشر دوست داشتنی عدم ایجاد ارتباط موثر با افراد شنوا است.
تا حالا به ارتباط این افراد با سازمان ها، اداره ها، فروشگاه های آنلاین و ... فکر کرده اید؟ همه انسان ها به صورت عادی حداقل یک بار در روز با این مراکز در ارتباط هستند. دنیای تکنولوژی آنقدر پیشرفت کرده است که دیگر کسی بابت پرسیدن سوالات از سازمان ها، گرفتن نوبت از درمانگاه ها، خرید بعضی محصولات مورد نیاز از فروشگاه یا رستوران ها از خانه بیرون نرود و با یک تماس کارهای خود را انجام میدهد. اما با استفاده از چت بات ها میتوانیم این امکان را برای افراد ناشنوا فراهم کنیم تا بتوانند به راحتی با مراکز خدماتی، فروشگاه ها و...ارتباط برقرار کرده، موارد مورد نیازشان را درخواست و یا پیگیری کنند تا از آن پس دیگر نیازی به همراه داشتن شخصی برای پیگیری کارهایشان نداشته باشند.
چت بات ها سریع و به موقع پاسخ سوالات آن ها را میدهند، مشکلاتشان را پیگیری می کنند، سفارشات آن ها را ثبت می کنند، و اطلاعات کافی را در اختیارشان قرار میدهند. به طور کلی چت بات ها بدون هیچ مشکلی با این افراد ارتباط برقرار میکنند! این مسئولیت همه مدیران است که بتوانند به تمام اقشار جامعه خدمات بدهند. روتیک با افتخار این خدمت را به شما ارائه میکند تا در این مسئولیت بزرگ به شما یاری رساند.
 

همه نظرات

نظری یافت نشد!

پیامی ارسال کنید