درباره ما

ما را بهتر از همیشه بشناسید!

چه کاری میکنیم

01

تحقیق

ما به دقت نیازمندی های شما در زمینه ی خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی و چت بات هوشمند را زیر نظر میگیریم تا بتوانیم هر آنچه که مورد نیاز است به شما ارائه کنیم.

02

دقت

در فرآیند توسعه تمام سعی ما بر این است که حداکثر بهره وری و حداقل ضعف در عملکرد را داشته باشیم تا خاطری آسوده را برای شما به ارمغان آوریم.

03

موفقیت

در چنین شرایطی شما از خدمات هوشمند ما استفاده خواهید کرد تا ما بهترین انتخاب شما در راستای خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی و چت بات هوشمند باشیم.

شما همیشه حضور ندارید تا پاسخگوی کاربرتان باشید. علاوه بر این بعضی سوالات باعث فرسایش انرژی همکارانتان میشود. با چت بات های هوشمند روتیک از این مشکل گذر خواهید کرد.
تیم راهکار های هوشمند روتیک تنها ارائه دهنده ایست که در تمام شبکه های اجتماعی و بر هر بستر مکالمه ای به شما خدمات ارائه میدهد. علاوه بر این پلن های مالی ما طوری تعریف شده تا شما به ازای خدماتی واقعی هزینه کنید.
شما میتوانید به راحتی با ثبت نام در روتیک و خرید پلن های تعریف شده؛ از چت بات های هوشمند ما در بله، تلگرام، فیسبوک، اینستاگرام و دیگر ابزار های مبتنی چت استفاده نمایید. کافی است تا به این آدرس سر بزنید.
26754
چت مدیریت شده
5790
کاربر پاسخ داده شده
+300
دنبال کننده ی واقعی
58
مشتری سازمانی

تیم خلاق ما را بهتر بشناسید

روتیک متشکل از جوانانی خلاق است که هر کدام با تخصص در زمینه ای خاص سعی در رشد کشور دارند!

میلاد زندی زند
مدیرعامل
میلاد زندی
مونا اخوان قربانی
توسعه دهنده سمت کاربر
مونا اخوان قربانی
امیرحسین رضایی
توسعه دهنده سمت سرور
امیرحسین رضایی